НВО – ЗОШ І-ІІІ ступенів № 31 з гімназійними класами, ЦДЮТ «Сузір’я», Кропивницький

 






Розклад занять

 

РОЗКЛАД

роботи гуртків ЦДЮТ «Сузір’я»

 «НВО – «ЗОШ І-ІІІ ст. № 31 з гімназійними класами, ЦДЮТ «Сузір’я»

на І семестр 2018 – 2019 н. р.  з 01 жовтня 2018р.

 

 

з/п

Назва гуртка

ПІБ керівника

Кабінет

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

1.

Театральний

      (16 год.)

Горковенко Ольга Миколаївна

Тел.. 0504517392

218

 Актова зала

   13.00 – 15.00

 (2 год.) ст. гр.

 

   12.15-14.15

  (2 год.) мол. гр.

 

   14.15 – 16.15

(2 год) ср. гр.

 

  12.45 – 14.45

   (2 год.) ст. гр.

 

 

 

12.00- 14.00

( 2 год ) мол. гр.

 

14.00 – 16.00

( 2 год ) ст.гр.

  13. 00 – 15.00

  ( 2 год)  ср. гр

 

-

2.

 Студія театру      народної пісні    

 « Зоряниця»

      (  9 год )

 

Озерянська Інна Володимирівна

Тел. 0952164392

Актовий зал

14.00 – 17.00

        ( 3год )

             

14.40 – 17.40

( 3 год )

 

15.00 – 18.00

( 3 год )

-

4.

Образотворче мистецтво

       ( 6 год.)

Кулакова Марія Вадимівна

Тел. 066315480

202

13 00 -15.00

( 2год )

13. 00 -15.00

( 2год )

13. 00 -15.00

( 2год )

 

 

-

5.

Декоративно прикладне мистецтво           « Натхнення »

       ( 4 год.)

Кулакова Марія Вадимівна

Тел. 0663154805

202

15.00 – 17. 00

( 2год )

15.00 – 17.00

( 2 год.)

 

 

 

-

6.

Бісероплетіння

       ( 6 год.)

Кулакова Марія Вадимівна

Тел. 0663154805

202

 

 

15.00 – 17.00

(2 год.)

13.00 – 15.00

(2 год.)

13.00 – 15.00

(2 год.)

-

7.

«Будьмо здорові»

(6 год.)

Бондаренко Андрій Сергійович

Тел. 0956390467

218

15.00 – 17.00

(2 год.)

 

15.00 – 17.00

(2 год.)

 

15.00 – 17.00

(2 год.)

-

8.

«Патріот»

( 12 год.)

Музика Андрій Васильович

Тел.0667796741

322

 

12.50 – 14.50

(2 год) мол. гр.

15.00 – 17.00

( 2 год. ) ст. гр..

 

  

12.50 – 14.50

(2 год) мол. гр.

15.00 – 17.00

( 2 год. ) ст. гр..

 

.

12.50 – 14.50

(2 год) мол. гр.

15.00 – 17.00

( 2 год. ) ст. гр..

 

 

 

-

9.

Гурток

« Поліглот»

( 2 год )

 

Кончаков Валентин Олександрович

 

304

 

 

 

 

14.40 – 16.40

(2 год. )

 

10.

Гурток

«Чомучки»

( 4год )

Балюра Людмила

Василівна

 

320

14.00 – 16.00

(2год)

 

14.00 – 16.00

(2год)

 

 

 

 11.

Вокальний ансамбль             « Чароцвіт»

( 8 год.)

 

Олійник Олена Петрівна

221

Актова зала

 

15.00 – 17.00

(  2 год. ) мол. гр.

17.00 – 19. 00

( 2 год. ) сер. гр.

 

15.00 – 17.00

( 2 год.) мол. гр.

17.00 – 19.00

( 2 год.) сер. гр.

 

 

12.

Зразковий хореографічний ансамбль «Надія»

Мутнова Тетяна Вікторівна

(27 год.)

Зала хореографії 2

 

   «Підготовча »

     14.00-15.00

 

Гр.7   15.00–17.00

Гр.3   17.00–18.00

Гр.5   18.00–20.00

          ( 6 год.)

 

 

  « Підготовча »

     14.00-15.00

 

Гр.1а  17.00 – 18.00

          (2 год.)

 

Гр. 2а  14.00 – 15.00

Гр.7     15.00 – 17.00

Гр.3.    17.00 – 18.00

Гр.1а   18.00 – 19.00

           ( 5 год.)

 

Гр2а  15.00 – 16.00 

 Гр.3   16.00 – 17.00

 Гр.1а 17.00 – 18.00

          (  3год.)

 

 

Гр.2а 14.00-15.00

Гр.5 15.00-17.00

Гр.1а 17.00-18.00

    « Підготовча »

        19.00-20.00

           (  5 год.)

 

 

Гр.2а. 10.00 - 11.00

Гр.3  11.00 - 12.00

Гр.5  12.00 – 14.00

Гр.7  14.00-16.00

            (6год.)

 

 

Герасименко Андрій Олегович

(26 год.)

Зала хореографії 1

 

Гр.8   16.00-18.00

Гр.11 18.00-20.00

      Актова зала

( 4 год.)

 

Гр. 6  14.00-16..00

Гр. 4  16.00-18.00

 (  4 год.)

Гр. 8   16.00-18.00

Гр.11  18.00-20..00

Актова зала

( 4 год.)

 

Гр.6   14.00-16.00

Гр.4   16.00-18.00

Гр.11 18.00-20.00

      Актова зала

( 6 год.)

 

Гр.6  14.00-16.00

Гр.8  16.00-18.00

            ( Хол )   

Гр.11  18.00-20.00

         Актова зала

  ( 6 год.)

Гр.4   13.00-15.00

( 2 год.)

 

 

 

 

 

Байтаз Вікторія

Віталіївна

(9 год.)

Зала хореографії 2

 

 

Гр.8  15.00-17.00

 (2 год.)

-

Гр.10  18.00-20.00

           (2 год.)

Гр.10  18.00-20.00

          Зала  1

         ( 2 год.)

Гр.10 11.00-13.00

Актова зала 

Гр.8 13.00-14.00

(3 год.)

Луньова Ірина Дмитрівна

(9 год.)

Зала хореографії 1

 

            Гр.1

18.00 – 19.00

(1год)

              Гр.2        18.00 - 19.00                                                                                                          

(1год)

Гр.1

18.00 – 19.00

(1год)

         Гр.2      

   18.00 - 19.00                                                                                                         

          (1год)

Гр.2   18.00 – 19.00

 Гр.1   19.00 – 20.00

              (2год)

                                                                                                        

 

Гр.2  10.00-11.00

Гр.1  11.00-12.00

Гр.8  12.00-13.00

            ( 3год )