НВО – ЗОШ І-ІІІ ступенів № 31 з гімназійними класами, ЦДЮТ «Сузір’я», Кропивницький

 







Наші вчителі

СПИСОК

педагогічних працівників комунального закладу «Навчально-виховне обєднання –

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 з гімназійними класами,

центр дитячої та юнацької творчості «Сузіря»

Кіровоградської міської ради

Кіровоградської області»

п/п

П.І.П. працівника

Посада

1.

Тиханська Тетяна Іванівна

директор

2.

Табальчук Світлана Володимирівна

заст. директора

3.

Чернат Марія Михайлівна

заст. директора

4.

Лисенко Олена Іванівна

заст..директора

5.

Кісєєва Наталія Володимирівна

заст..директора

6.

Крисюк Олена Богданівна

соц. педагог

7.

Постика Андрій Анатолійович

психолог

8.

Бричка Іванна Степанівна

учитель укр. мови та літ.

9.

Гордуз Вікторія Валентинівна

учитель укр.мови та літ.

10.

Ткаченко Вікторія Іванівна

учитель укр.мови та літ.

11.

Чухряєва Валентина Іванівна

учитель укр.мови та літ.

12.

Канарян Світлана Валентинівна

учитель укр.мови та літ.

13.

Кравченко Ольга Вікторівна

учитель укр.мови та літ.

14.

Антонова Наталія Олександрівна

учитель зарубіжної літ.

15.

Антонова Світлана Василівна

учитель зарубіжної літ.

16.

Зацепило Ірина Олександрівна

учитель зарубіжної літ.

17.

Сімонова Ірина Юріївна

вчитель математики

18.

Оджубейська Ольга Володимирівна

вчитель математики

19.

Федорова Ольга Борисівна

вчитель інформатики

20.

Малохатько Вікторія Валеріївна

вчитель інформатики

21.

Котляр Ольга Вікторівна

учитель інформатики

22.

Вільшанкова Вікторія Юріївна

учитель математики

23.

Третякова Наталія Миколаївна

учитель математики

24.

Дигас Ольга Степанівна

учитель фізики

25.

Андреєва Алла Вікторівна

учитель фізики

26.

Бойко Ірина Антонівна

учитель хімії

27.

Ларіонова Тетяна Іванівна

учитель біології

28.

Марченко Алла Григорівна

учитель біології

29.

Журавльова Світлана Віталіївна

учитель історії

30.

Бикова Олександра Іванівна

учитель історії

31.

Майброрда Катерина Вікторівна

учитель історії

32.

Реут Катерина Петрівна

учитель географії

33.

Ковпак Тетяна Сергіївна

учитель іноземної мови

34.

Ільченко Ганна Володимирівна

Учитель іноземної мови

35.

Ворко Тетяна Анатоліївна

учитель іноземної мови

36.

Нетус Валентина Миколаївна

учитель іноземної мови

37.

Ставратій Ірина Вікторівна

учитель іноземної мови

38.

Соф’янчук Віталій Олександрович

учитель іноземної мови

39.

Бородвкіна Марія Сергіївна

учитель іноземної мови

40.

Гордус Тетяна Володимирівна

учитель іноземної мови

41.

Джоган Юлія Миколаївна

учитель іноземної мови

42.

Мамренко Юлія Сергіївна

учитель іноземної мови

43.

Губік Марина Леонідівна

учитель іноземної мови

44.

Лисак Тетяна Іванівна

учитель фізвиховання

45.

Снісаренко Євгеній Валентинович

учитель фізвиховання

46.

Руденко Дмитро Володимирович

учитель фізвиховання

47.

Лебідь Олена Геннадіївна

учитель праці

48.

Русов Андрій Олександрович

учитель трудового навч.

49.

Буторіна Оксана Віталіївна

учитель музики

50.

Кравченко Ольга Ігорівна

учитель образотв. м-ва

51.

 

Степанко Вероніка Борисівна

учитель поч..класів

52.

Сластьонова Валентина Михайлівна

учитель поч..класів

53.

Отліванова Оксана Миколаївна

учитель поч..класів

54.

Зосім Валентина Михайлівна

учитель поч..класів

55.

Філіпінко Любов Вікторівна

учитель поч..класів

56.

Прокопова Людмила Юріївна

учитель поч..класів

57.

Чампай Валентина Павлівна

учитель поч..класів

58.

Шевченко Лариса Василівна

учитель поч..класів

59.

Табальчук Людмила Михайлівна

учитель поч..класів

60.

Гузієва Олена Станіславівна

учитель поч..класів

61.

Ткачук Олена Анатоліївна

учитель поч..класів

62.

Пономаренко Валентина Гаврилівна

учитель поч..класів

63.

Кучмистенко Тетяна Миколаївна

учитель поч..класів

64.

Вишневська Ірина Володимирівна

учитель поч..класів

65.

Полякова Оксана Олександрівна

учитель поч..класів

66.

Долока Світлана Миколаївна

учитель поч..класів

67.

Фрізін Юлія Володимирівна

учитель поч..класів

68.

Бобракова Олена Олександрівна

вихователь ГПД

69.

Павлуша Олена Вячеславівна

вихователь ГПД

70.

Махоніна Анна Василівна

педагог-організатор

71.

Куксенко Анна Вікторівна

керівник гуртка

72.

Озерянська Інна Володимирівна

завідувач ГПД

73.

Мутнова Тетяна Вікторівна

керівник гуртка ЦДЮТ

74.

Герасименко Андрій Олегович

керівник гуртка ЦДЮТ

75.

Байтаз Вікторія Віталіївна

керівник гуртка ЦДЮТ

76.

Работнова Марина Валентинівна

акомпаніатор

77.

Гальченко Андрій Олексійович

акомпаніатор

78.

Гладченко Ірина Сергіївна

Завідувач ЦДЮТ «Сузір’я»

79.

Горковенко Ольга Миколаївна

Педагог-організатор

80.

Кулакова Марія Вадимівна

Педагог-організатор

81.

Музика Андрій Васильович

Керівник гуртка ЦДЮТ22

82.

Балюра Людмила Василівна

культорганізатор